TredA’nın ilk markası olan Blenior, yaklaşık 10 yıldır geniş ürün ailesiyle vücudun farklı bölgeleri için farklı depilasyon alternatifleri sunuyor. Kaliteyi fiyata göre değil insanların mutluluğuna göre belirleyen Blenior, milyonlarca memnun müşterisi ile dünyanın 18 ülkesinde buluşuyor.

Blenior’un tüm ürünleri uluslar arası laboratuvarlarda dermatolojik ve etkinlik testlerine tabi tutuluyor ve güvenle kullanılıyor.

Kendini genç ve dinamik hisseden, hayatın her anını yaşayan markası Blenior, en iyi kaliteyi en makul fiyatla birleştiriyor.

2006 yılında kurulan ve özellikle reçine bazlı doğal sir ağda ürünlerine konsantre olan TredA, tüketici ihtiyaçlarını anlayarak bu ihtiyaçlara hitap eden en yüksek kaliteyi hedefler. Bu üst düzey kalitedeki ürünleri makul fiyatlarla tüketicinin beğenisine sunmak için teknolojinin sunduğu tüm imkanları kullanır.

TredA, bugün Blenior ve Remove markalarıyla tüketicinin hayatını kolaylaştırmakta, konforlu bir depilasyon sürecinin parçası olmalarını sağlamaktadır.

İlk günden bugüne geçen her gün yenilenen ve genişleyen ürün yelpazesi ile Türkiye ve yurt dışındaki milyonlarca müşterisini mutlu etmek için çalışmalarına devan eden TredA, felsefesini kendi topraklarından alarak global düşünüp yerel hareket eder.

Detaylı bilgi: www.tredafmcg.com

SERTİFİKALARIMIZ

blank
ISO 22716: 2007 GMP
blank
FSC
blank
Helal Sertifikası